Project Description

Kırtasiye ve Okul Çantası Projesi

Kırtasiye ve Okul Çantası Projesi adını verdiğimiz eğitim desteği çalışmalarımızla; çocuklarımızın eğitim hayatlarını kolaylaştırmayı planlıyoruz. Desteklerinizle, çocuklarımız için yepyeni bir okul çantası ve okula giderken kullanabilecekleri kırtasiye malzemeleri hazırlayacağız.

Okul sıralarında eğitim gören çocuklarımıza, içini kırtasiye malzemelerimizle doldurabilecekleri bir çanta; renkli boya kalemlerinden, çeşit çeşit defterlere; cetvel takımından, kalem, silgi, kalem kutusu ve kalemtıraşa kadar bir dizi hediye vereceğiz… Eğitim faaliyetleri adı altında gerçekleştirdiğimiz diğer projelerde çocuklarımızın, kitap ve defterlerini poşet veya yıpranmış bez çantalara koyduklarını gözlemledik. Bu proje ile miniklerimizin eğitim hayatını güçlendirmek ve eksiklerini gidermek istiyoruz.

Desteklerinizle okul sıralarında olan bu minik yürekleri neşelendirmek, onlara belki de unutamayacakları bir hediye vermeyi hedefliyoruz.

Bir çocuğun yepyeni ve dopdolu bir çanta karşısındaki heyecanını hayal edebiliyor musunuz?

Haydi siz de bu güzel projeye katkıda bulunun, çocuklarımıza bu güzel hediyeleri birlikte verelim.

Paylaşmaktır Hayat

Hiçbir iyiliğin reddedilmediği, gülümsemenin esirgenmediği, güzel ve bereketli bir coğrafyada, iyilikte ve güzellikte kardeşliğimizi sürdürmeye ortak olabilirsiniz.

GÖNÜLLÜLÜK
BAĞIŞÇIMIZ OLUN